top of page
getty-images-ovGEDGHctqU-unsplash.jpg
white_3x.png

אנחנו פועלים כדי לספק את הביטחון והיציבות הדרושים לשגשוג של ילדים ישראלים שאיבדו הורה בפעולות הטרור, או שהוריהם נלקחו כבני ערובה

ב-7 באוקטובר 2023, חייהם של מאות ילדים ישראלים חפים מפשע השתנו בעקבות פיגועי הטרור של ארגון הטרור חמאס. הילדים הללו איבדו את רשת הביטחון הבסיסית שלהם וחוו טראומה קשה. אין לנו את האפשרות לחכות שהאבק ישקע כדי לשוב ולעמוד על הרגליים. אנחנו עומדים בפני אתגר כמעט בלתי אפשרי של התמודדות עם האובדן האדיר הזה.

 

הילדים האלו הם הלב הפועם שעומד מאחורי הקמת הקרן לילדים (ICF).‏

אנחנו קבוצה של יזמים מנוסים מתחומי הטכנולוגיה ובריאות הנפש שהתחייבו לספק לילדים הללו את התמיכה המיידית וארוכת הטווח לה הם זקוקים על מנת להתחיל את תהליך השיקום כבר היום, ולשנים הבאות. אנחנו מתחייבים לתמוך בכל ילד בטיפול המקצועי הנדרש, וכן לכסות את כל הצרכים הכלכליים והלוגיסטיים של משפחות האפוטרופוס שלהם. ה-ICF פועל להקצאה יעילה, אפקטיבית ומהירה של משאבים כדי לאפשר לילדים אלו חיים משגשגים על אף הטראומה והאובדן שחוו.
 

מי אנחנו

המשימה שלנו

לתמוך ולהוות מעטפת לילדים ישראלים שאיבדו הורה בעקבות מתקפת הטרור של חמאס או שהורה מוחזק כבן ערובה, לעזור להם לרפא את פצעי העבר ולאפשר להם לגדול ולממש את מלוא הפוטנציאל שלהם

איך נסייע להם?

טווח מיידי

אנחנו נספק תמיכה כלכלית מיידית לילדים. התמיכה כוללת מימון של חינוך ביתי, טיפול בילדים ומתן כספים קריטיים למשפחותיהם המורחבות האחראיות להוצאות כמו שכר דירה ודלק עד שיוכלו לעמוד על הרגליים. נשתף פעולה עם קרנות מובילות וגופים ממשלתיים בשטח כדי לתמוך בילדים הללו.

טווח ארוך

יש לנו חזון שאפתני לייצר קרקע פורייה המאפשרת לילדים הללו להיות המנהיגים העתידיים של ישראל. כדי להגשים את החזון הזה, אנחנו נוקטים בגישה הוליסטית וארוכת טווח על מנת לעטוף את הילדים הללו ולהעניק להם טיפול שילווה אותם עד הבגרות. 

אנחנו נדאג לספק לילדים מימון באבני דרך קריטיות בחייהם, כולל חינוך, שירותי בריאות ועוד. 

נבנה תוכניות חונכות וליווי ארוכות טווח המופעלת ונתמכת על ידי מובילים מההייטק הישראלי.
 

מה מייחד את הICF?

לצוות המנהלים הבכירים שלנו מהתחום הטכנולוגי ובריאות הנפש יש את היכולת המוכחת להצמיח יוזמות מ-0 ל-100. הניסיון הקולקטיבי שלנו מעניק לנו את היכולת להתמודד עם אירוע רגיש וטראומטי כל כך, במיוחד כזה שהוא ראשון מסוגו. לאחר שגייסנו למעלה מ-1.5 מיליארד דולר בחברות מסחריות ובארגונים ללא מטרות רווח, אנחנו מיישמים עכשיו את אותו חוש עסקי בחמלה במטרה לשקם ולרפא את הילדים הללו.

מנהיגות עם ניסיון

אסון זה, בקנה מידה שלא הכרנו, דורש פתרון חדשני ורוחבי. עבור כל ילד שנקרע מהוריו, אנחנו מחוייבים לספק את כל המשאבים הדרושים כדי להבטיח שכל תרומה תספק הקלה מיידית והשפעה מתמשכת, ותסלול את הדרך להצלחתו העתידית.

אתגר חסר תקדים, פתרונות חדשניים

הידע הטכנולוגי והנפשי שלנו בשילוב עם הניסיון שלנו בהקמת יוזמות וסטארט-אפים מציידים אותנו בצורה מיטבית להובלת הדרך לעתיד טוב יותר עבור הילדים הללו.

מומחיות בתעשיות הטכנולוגיה והבריאות

השותפים שלנו

$JZnxeOlDwpDV6VuNwdabHlJ03Bmm8ocmMDsnBxQoBJLt4LFiM5Spop.png
Insight_Partners_logo.png
general_catalyst.png
diligent.png

צוות ההנהלה

בהובלת קבוצה של יזמים בישראל ובארה"ב, מנהיגים ומנהלים מנוסים בארגונים ללא מטרות רווח, ה-ICF משלב חוש עסקי יחד עם חמלה, ומבטיח שימוש יעיל ואפקטיבי של משאבים. צוות ההיגוי הנוכחי שלנו גייס למעלה מ-1.5 מיליארד דולר בחברות מסחריות ובארגונים ללא מטרות רווח.

Scientific Board

Our scientific board is made of leaders and experts from the social work and trauma fields. Together, we are building the strategy that will maximize the impact on the children’s lives.

“Children are the world's most
valuable resource and its best
hope for the future."

John F. Kennedy

תודה שיצרת קשר!

bottom of page